Trwałość mebli z salonu meblowego

Źródło: pixabay.com

Źródło: pixabay.com

Współcześnie sklepy meblowe kuszą nas ładnymi kompletami i systemami mebli w dość niskich cenach. Lecz osoba, która ma trochę większe pojęcie o produkcji i użytkowaniu takich mebli, znakomicie zdaje sobie sprawę z ich małej trwałości. Naturalnie, nie ma się co oszukiwać, zdecydowana większość mebli dostępnych w polskich salonach są to meble z płyt wiórowych. Jednocześnie pomimo że piękne, to niemniej mało odporne na uszkodzenia.

Szczęśliwym trafem tego samego nie można powiedzieć o meblach na zlecenie z firmy Raumplus. Na przykład jeśli chcemy wybrać dla siebie szafy przesuwne oraz wybierzemy wspomnianą wyżej firmę, to na wykonane zabudowy zostanie udzielona aż 10 letnia gwarancja. Zaś takich warunków nie jest w stanie przedstawić żaden inny producent z naszego kraju.

Do tego Raumplus proponuje także inne meble systemowe, w tym kuchnie. Owa propozycja szczególnie pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji. Otóż dostajemy produkt pierwszorzędnej jakości, jaki doskonale sprawdza się w każdych warunkach, także tych, gdzie jest poddawany wyjątkowo intensywnemu użytkowaniu.